بخش پارسی وب‌سایت مابیوکا

بخش پارسی وب‌سایت مابیوکا یک رسانه‌ی آنلاین با موضوع گرافیک سه‌بعدی کامپیوتری، واقعیت مجازی و عکاسی دیجیتال است که به طور متمرکز مفاهیم تشکیل دهنده‌ و تکنیک‌های بکار رفته در آن‌ها را بررسی می‌کند و در مواردی به نقش تصاویر شبیه‌سازی شده‌ی واقع‌گرا بر آینده‌ی گرافیک سه‌بعدی و واقعیت مجازی می‌پردازد. در همین راستا، دانش فنی و تجربه‌ی اجرایی نویسنده‌ی مطالب این امکان را برای خواننده فراهم خواهد کرد که پیچیدگی‌های مفاهیم و مباحث فنی مرتبط با واقعیت مجازی را بهتر درک کند.

نشر دیجیتالی محتوا

وب‌سایت مابیوکا خود را متعهد به رعایت قوانین حق نشر می‌داند و به همین دلیل به خوانندگان خود اطمینان می‌دهد که مطالب ارائه شده به‌صورت دست اول، دست نویس و مطابق با اصول نگارش زبان پارسی منتشر می‌شوند.

نوع شکلی محتوای تولید شده ترکیبی از متن، تصویر و ویدئوی دیجیتال می‌باشد که امکان اشتراک‌گذاری آن‌ها مطابق قوانین باز نشر وجود دارد.

برای مطالبی که به‌صورت خبر از رویدادهای جدید در حوزه‌ی عنوان شده منتشر می‌شوند منبع یا منابع، پیوند یا پیوند‌های مرتبط درج خواهند شد.

بخشی از محتوای تولید شده از طریق ترجمه‌ی منابع خارجی خواهد بود که به‌عنوان منابع قابل اطمینان در حوزه‌ی فن‌آوری شناخته می‌شوند که خود تولید کننده تجهیزات، فن‌آوری‌ها یا مفاهیم اصلی حوزه‌ی عنوان شده هستند، مانند شرکت گوگل، شرکت اچ تی سی، دانشگاه استنفورد، دانشگاه ام آی تی و دیگرانی که در این حوزه در حال فعالیت می‌باشند. بخش دیگر محتوای منتشر شده حاصل تحقیق، تحلیل و کاوش نویسنده‌‌ی مطالب می‌باشد که دو دهه در حوزه‌های گرافیک سه‌بعدی، موتورهای ساخت بازی، سخت‌افزارهای کامپیوتری و واقعیت مجازی فعالیت داشته است.

قوانین باز نشر

باز نشر و استفاده از مطالب بخش پارسی وب‌سایت مابیوکا در سایر رسانه‌ها اعم از رسمی و مجازی جهت مقاصد غیر تجاری و با درج منبع آزاد است.

You cannot copy content of this page