نشر دیجیتالی محتوا

وب‌سایت مابیوکا خود را متعهد به رعایت قوانین حق نشر می‌داند و به همین دلیل به خوانندگان خود اطمینان می‌دهد که مطالب ارائه شده به‌صورت دست اول، دست نویس و مطابق با اصول نگارش زبان پارسی منتشر می‌شوند.

نوع شکلی محتوای تولید شده ترکیبی از متن، تصویر و ویدئوی دیجیتال می‌باشد که امکان اشتراک گذاری آن‌ها مطابق قوانین باز نشر وجود دارد.

برای مطالبی که به‌صورت خبر از رویدادهای جدید در حوزه‌ی واقعیت مجازی منتشر می‌شوند منبع یا منابع، پیوند یا پیوند‌های مربوط درج خواهند شد.

بخشی از محتوای تولید شده از طریق ترجمه‌ی منابع خارجی خواهد بود که به‌عنوان منابع قابل اطمینان در حوزه‌ی فن‌آوری شناخته می‌شوند که خود تولید کننده تجهیزات، فن‌آوری‌ها یا مفاهیم اصلی حوزه‌ی واقعیت مجازی هستند، مانند شرکت گوگل، شرکت اچ تی سی، دانشگاه استنفورد، دانشگاه ام آی تی و دیگرانی که در این حوزه دست‌آوردهایی داشته‌اند. بخش دیگر محتوای منتشر شده حاصل تحقیق، تحلیل و کاوش نویسنده‌‌ی مطالب می‌باشد که دو دهه در حوزه‌های گرافیک سه‌بعدی، موتورهای ساخت بازی، سخت‌افزارهای کامپیوتری و واقعیت مجازی فعالیت می‌کند.

 

Mabioca VR footer logo 

 

مابیوکا یک رسانه‌ی آنلاین با موضوع واقعیت مجازی است که به طور متمرکز مفاهیم و تکنیک‌های تشکیل دهنده‌ی واقعیت مجازی را بررسی می‌کند.

telegram icon linkedin icon instagram icon

 

    

استفاده از مطالب وبسايت مابیوکا با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق نزد وبسایت مابیوکا محفوظ می باشد | ۹۶-۱۳۸۴