تبلیغات در وب‌سایت مابیوکا

کیفیت و نوع مطالب منتشر شده در وب‌سایت مابیوکا باعث شده است طیف خاصی از خوانندگان را به خود جذب کند که معمولا از کاربران معمولی وب‌سایت‌های فعال در حوزه‌ی فن‌آوری جدا دسته‌بندی می‌شوند؛ این گروه که وب‌سایت مابیوکا آن‌ها را گروه فعال و تصمیم ساز می‌داند، می‌تواند برای شرکت‌های تولیدی و خدماتی در حوزه‌ی فن‌آوری‌های دیجیتال بسیار جذاب باشد.

آگهی در وبسایت از طریق سه اندازه‌ی مشخص بنر صورت می‌گیرد، این اندازه‌ها دارای موثرترین تناسب‌های کادری در تبلیغات بنری هستند (جهت آگاهی بیشتر در این زمینه اینجا کلیک کنید). مشخصات طولی و عرضی کادرها در زیر قابل مشاهده است:

 


آگهی‌های درج شده با توجه به صفحات وب‌سایت به دو دسته‌ی نمایش در صفحه‌ی اصلی و سایر صفحات دسته‌بندی می‌شوند. حداقل مدت زمان نمایش هر آگهی یک ماه است. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و یا درج آگهی با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه و یا از برگه تماس استفاده کنید.

 

Mabioca VR footer logo 

 

مابیوکا یک رسانه‌ی آنلاین با موضوع واقعیت مجازی است که به طور متمرکز مفاهیم و تکنیک‌های تشکیل دهنده‌ی واقعیت مجازی را بررسی می‌کند.

telegram icon linkedin icon instagram icon

 

    

استفاده از مطالب وبسايت مابیوکا با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق نزد وبسایت مابیوکا محفوظ می باشد | ۹۶-۱۳۸۴